Warning: include(/home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/options_functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/main.php on line 79

Warning: include(/home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/options_functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/main.php on line 79

Warning: include(): Failed opening '/home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/options_functions.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php70/usr/share/pear') in /home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/main.php on line 79
 ВСІМ КРИЗАМ НАЗЛО!
(096) 38 51 484
(044) 232 38 92

Дзвоніть 8:30 до 20:00

ВСІМ КРИЗАМ НАЗЛО!

Тенденції будівельного ринку України – 2017

Будівництво проект

«БМ Рубін» побив власний рекорд продажу покрівельних матеріалів за підсумками І кварталу 2017 року. Із зрозумілих причин ми не станемо називати конкретних цифр, проте варто відзначити, що будівельна галузь в Україні потрохи «оживає». Це надихає, адже в усі часи саме зростання будівництва було індикатором оздоровлення економіки.

Щодо структури продаж, то особливо активно клієнти купували вентиляційні виходи Krono-plast, які відзначаються привабливою ціною та, водночас, якістю. Ця тенденція свідчить, що українці починають більш відповідально ставитись до планування будівель. Адже якісна покрівельна вентиляція – запорука не лише довговічності будинку, а й комфорту, оскільки усуває вогкість, духоту, неприємні запахи.

Значну увагу наших клієнтів привернула новинка ринку – алюмінієві дахи Mazzonetto, які вже встигли підкорити Європу, зокрема, Італію. Даний продукт відрізняється не тільки легкістю, а й стійкістю до перепадів температур, впливу ультрафіолету, зносостійкістю.

Звісно, утримували позиції і заслужені лідери – німецькі виробники. Так, керамічна черепиця Creaton, вкотре доводить, що рівної їй за якістю годі й шукати. Одних тільки відтінків у номенклатурі виробів нараховується понад 60, не кажучи вже про фактуру і типи покриття: так, Ви можете купити глазуровану черепицю, черепицю ангоб, словом, купити німецьку черепицю із оптимальним співвідношенням ціна/якість.

Купити покрівельну мідь KME – одне із найкращих рішень, які Ви можете прийняти, облаштовуючи покрівлю свого будинку. Продукція КМЕ (широко представлена у нас на сайті) – еталон якості для виробів з міді та сплавів. Годі й говорити про якість та довговічність: гарантійний термін експлуатації покрівельної міді КМЕ становить … 150 років. Тобто, в реальності, така покрівля стоятиме декілька століть і прослужить Вашим пра-пра-пра-правнукам. Ідеальний матеріал, якщо Ви плануєте не просто будинок, а своєрідне родове гніздо, яке передаватиметься у спадок, як фамільний замок у Європі.

Отож, колеги, оптовий і роздрібний продаж якісних імпортних будівельних матеріалів (у нас ви можете купити покрівельні матеріали найвищої якості) свідчать про те, що в Україні оживає економічне життя. Сподіваємось, цей тренд збережеться і примножиться.