(096) 38 51 484
(044) 232 38 92

Дзвоніть 8:30 до 20:00

У світі, багатому на телекомунікаційні можливості, не можна не мати в наявності хоча б кілька електронних приладів. Користуючись ними, ми відкриваємо для себе безмежне безліч нових можливостей. Тому при будівництві будинку, а конкретніше, при укладанні і монтажі черепиці, потрібно подумати заздалегідь про спеціальні антенні виходи, які сприятимуть встановленню антен для телемовлення.

Функції антенного виходу

Антенний вихід дозволяє не тільки без зусиль закріпити антену, але також і трохи підсилити сигнал, за допомогою екранування матеріалу антени, а, отже, і посилення її властивостей.

Цей фактор в деяких випадках робить антенний вихід не просто дуже зручним, а просто необхідним придбанням. Якщо подивитися на це з творчої точки зору, то наявність антенного виходу дозволить вам не псувати покрівлю для того, щоб встановити на ній антену, а навпаки, в деякій мірі навіть прикрасити її.

Виготовлення антенних виходів

Сьогодні антенні виходи роблять з величезної кількості матеріалів, які мають різну фактуру і забарвлення, що дозволяє підібрати антенний вихід на будь-який смак, при цьому зі збереженням всіх його корисних властивостей. Також антенні виходи бувають різних розмірів і типів, все залежить від розміру і типу антен, які ви використовуєте.

Роблячи висновок, можна сказати, що який би тип покрівлі ви не підібрали, завжди знайдеться антенний вихід, який задовольнить ваші вимоги.

Антенний вихід для плоского покрівельного покриття

В окрему категорію слід віднести антенний вихід для плоского покрівельного покриття, так як його функціонал і типаж надають дуже широкі можливості.

Головним достоїнством антенного виходу для плоского покрівельного покриття є його практичність.
Встановивши на пласкій покрівлі антенний вихід, ви забудете про такі проблеми як перетирання кабелю антени, або ж затікання води під покрівлю. Монтаж покрівельних аксесуарів, зокрема, виходу антени, дозволяє герметично закріпити всі ті комплектуючі, які ви зважилися встановити.

Термін служби даного елемента істотно перевищує термін служби будь-якої покрівлі, тому про необхідність його заміни вам довго не доведеться замислюватися. Чи не подбавши про таку важливу складову покрівлі, як антенний вихід, ви можете зобов’язати себе частіше підніматися на дах для обслуговування антени, а це призводить до дряпання або навіть пролому черепиці, що вже дуже погано.

Висновок

Якщо ви хочете щоб ваш будинок функціонував правильно, щоб він виглядав на всі 100, то краще відразу подумайте про таку річ, як антенний вихід для плоского покрівельного покриття. Це дозволить вам не тільки менше відволікатися на вирішення питань з обслуговування даху, але також дасть шанс насолоджуватися чудовим зовнішнім виглядом покрівлі і даху, в цілому.