(096) 38 51 484
(044) 232 38 92

Дзвоніть 8:30 до 20:00

Балтійська якість і європейські стандарти — історія та майбутнє фіброцементної черепиці.

Говорячи щиро, друзі, хто б з нас не мріяв жити, як в Європі ?! На щастя, на тлі євроінтеграції нашої держави, для цього зовсім не обов’язково їхати на Захід — досить робити по-європейськи у себе в країні.

В Європі велике значення приділяють екології, в тому числі і в будівництві. Так, наприклад, в 2005 році в країнах ЄС категорично заборонено використовувати азбест та вироби з нього. Так, в Україні процес рухається набагато повільніше і у нас заборонений тільки азбест амфіболової групи, тоді як хрізотіловий вважається безпечним і далі використовується, наприклад, виробниками шиферу.

Що ж, поки що нам залишається тільки позаздрити нашим недавнім співвітчизникам з Литви. Саме в цій балтійській країні виробляється фіброцементна черепиця Easyton. При її виготовленні використовують вапняк, целюлозу, воду, цемент і волокна ПВА, більш ніж успішно замінюючи азбест.

Матеріал, який отримав назву фіброцемент, характеризується відмінними параметрами стійкості до впливу навколишнього середовища, є надійним і міцним. Важливо, що фіброцементна черепиця Easyton має відмінні теплоізоляційні характеристики і, на тлі діджиталізаціі в нашому житті, прекрасно проникна для радіохвиль будь-якої частоти.

Отже, головними перевагами фіброцементной черепиці є:

  1. Екологічність. Фактично, саме завдяки збільшеним екологічним вимогам фіброцементна черепиця Easyton і з’явилася. Вона не містить ніяких шкідливих або токсичних сполук.
  2. Високі показники теплоізоляції. Європейці — не ті люди, які стали б переплачувати, обігріваючи навколишній простір. Саме тому фіброцемент — прекрасний теплоізоляційний матеріал.
  3. Стійкість до УФ-випромінювання. Практика довела — поверхня фіброцементної черепиці з часом не вигоряє і дуже довго зберігає свій первісний презентабельний зовнішній вигляд.
  4. Висока якість і довговічність. Більшість недорогих покрівельних матеріалів, наприклад, шифер або металочерепиця служать близько 10-15 років, але фіброцементна черепиця EASYTON гарантовано прослужить Вам більше 30 років.
  5. Невисока ціна: вихідні матеріали самі по собі не дорогі, вартість робочої сили в Литві хоч і вища, ніж в Україні або на Росії, все ж набагато поступається середнім зарплатам у Західній Європі. При цьому якість праці на дуже високому, дійсно європейському рівні.

Фіброцементні хвилясті листи представлені трьома колекціями:

  • Baltijos Banga;
  • Gotika;
  • Klasika M, L, XL.

Кожна з перерахованих колекцій представлена ​​широким спектром відтінків і відрізняється від інших вигином хвилі і розмірами аркуша. Фіброцементні хвилясті листи Klasika L відмінно підходять для реновації шиферу, оскільки мають ідентичні з ним параметри і вигин хвилі.