Warning: include(/home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/options_functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/main.php on line 79

Warning: include(/home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/options_functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/main.php on line 79

Warning: include(): Failed opening '/home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/options_functions.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php70/usr/share/pear') in /home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/main.php on line 79
 Бітумна черепиця - покрівельні матеріали BM Rubin®
(096) 38 51 484
(044) 232 38 92

Дзвоніть 8:30 до 20:00

Бітумна черепиця

Сучасні рішення по дизайну та облаштуванню будинків та інших споруд вимагають використання матеріалів з широким спектром можливостей. До того ж, вони повинні бути надійними. Покрівельні матеріали — особливо вимагають наявності цих характеристик. Адже покрівля забезпечує надійність і захист всередині будівлі. Поміж іншим, цими характеристиками вирізняється бітумна черепиця. Адже вона має високий рівень міцності, довговічності і вогнестійкості. Також вона приваблива з точки зору дизайну, що є дуже важливим.

Будова бітумної черепиці

Матеріал, з якого її виробляють, природно, бітум. Але це не просто шматок бітуму — це багатошаровий виріб, складний у виробництві. Основа шматка черепиці робиться зі скловолокна. В ході виробництва її обробляють розчином бітуму. Щоб надати міцності, до цього розчину потрібно додати полімерних добавок і SBS-модифікаторів. Потім настає етап виготовлення нижнього шару. Він створюється з кремнієвого піску — коли треба зробити класичну черепицю. Інший варіант — з поліетиленової плівки — коли створюємо самоклеючі плитки черепиці. Зверху йде оброблення з використанням мінеральної крихти і декоративного гранульованого базальту. Ці операції потрібні для створення плиток різного кольору і текстури, що важливо при дизайнерських роботах.

Властивості бітумної черепиці

Дахи з м’якої черепиці набувають все більшої популярності. Причина — у властивостях цього покрівельного матеріалу:

1. Легкість. Бітумна черепиця володіє невеликою масою — один метр квадратний відповідає п’яти кілограмам ваги. Це дуже значна перевага, адже аналогічний розмір черепиці, зробленої з кераміки або інших матеріалів, важить, в середньому, близько 40 кілограмів! Ця властивість дозволяє позбавлятися від додаткових підсилень підтримуючої конструкції даху. І взагалі, спростити конструкцію.

2. Низький рівень теплопровідності. Завдяки низькому рівню обміну теплом — дах не потрібно додатково утеплювати. А кріпити плитки покрівлі можна навіть на дерев’яний настил.

3. Міцність. Характеристики міцності бітумної черепиці кращі, ніж у більшості інших покрівельних матеріалів. Міцність та здатність витримувати механічний вплив забезпечена завдяки властивостям амортизації цього матеріалу і спеціальної технології виготовлення.

4. Рівень звукоізоляції. Цей показник також дуже високий. Сильні пориви вітру, зливи — ці звуки нівелюються бітумними плитками. Цей показник незрівнянно кращий, ніж у звичної металочерепиці.

5. У бітумної покрівлі високі показники стійкості до корозії. Це забезпечено матеріалом виготовлення плиток. Адже бітум не схильний до корозії або іржі. Також цей матеріал не гниє і не покривається пліснявою або грибком. На ньому не з’являються лишайники або мох. Він також проявляє високу стійкість до ультрафіолетового випромінювання і кислотних опадів.

6. Рівень електропровідності. Це теж одна з переваг цього типу матеріалів, адже він також низький. На покрівлі, зробленій з бітуму, не відбувається накопичення електростатики. Відповідно, ця покрівля не має властивостей діелектрика і не притягує блискавки. Тому, заземлення до неї не потрібно.

7. Не змінює форму. Цій покрівлі не характерна така властивість, як парусність. Покрівля з бітумних плиток — є, по суті, суцільним «килимом». Це дозволяє протистояти вітру і утримувати окремі листи в єдиному «пазлі».

8. Механічна витривалість. Бітум — це речовина, здатна витримати важкі навантаження. Таку здатність забезпечує несуча конструкція. А вірніше, спосіб її побудови. Тому додаткові системи або роботи для щодо позбавлення від снігу — не потрібні.

9. Покрівельні матеріали з бітуму довговічні і стійкі до зносу. Така риса властива завдяки каменю і подрібненому базальту, що нанесені на поверхню плитки. А також, завдяки міцній основі із склотканини. Поєднання цих компонентів дає міцність покрівлі.

10. Короткі терміни монтажних робіт. Як згадувалося раніше, бітумна черепиця може бути на клейкій основі. Тому немає потреби проводити безліч різних монтажних робіт.

11. Універсальність. Гнучкість дозволяє застосують черепицю до дахів і поверхонь будь-якої форми та конфігурації. Якщо ви монтуєте дах з багатьма кривими елементами — без бітумної покрівлі вам не обійтися, оскільки немає аналогів з такими показниками пластичності матеріалу. Що стосується ремонту, то він робиться в короткі терміни і без особливих зусиль.

Догляд за бітумним дахом

Бітумній покрівлі необхідний догляд. Тут нічого надзвичайного або незвичайного немає. Головна запорука — це регулярність. Залежно від періоду року, проводиться очищення від накопичених гілок і листя або снігу. Прибирати треба саму покрівлю, а також труби і жолобки системи водовідведення. Сміття або гілки краще прибрати вручну. Або ж не надто жорсткою мітлою, адже існує ймовірність пошкодити герметичність верхнього шару покрівлі.