Warning: include(/home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/options_functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/main.php on line 79

Warning: include(/home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/options_functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/main.php on line 79

Warning: include(): Failed opening '/home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/options_functions.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php70/usr/share/pear') in /home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/main.php on line 79
 Аксесуари покрівельної вентиляції - покрівельні матеріали BM Rubin®
(096) 38 51 484
(044) 232 38 92

Дзвоніть 8:30 до 20:00

Вентиляційні аксесуари

Для того щоб покрівля прослужила тривалий час, потрібно забезпечити для цього максимально комфортні умови. Ретельно продумавши будова системи вентиляції, можна домогтися не тільки хорошого провітрювання підпокрівельного простору, а й появи ефективного засобу боротьби з корозією, а також вирішення проблеми виведення зайвої води, яка згубно впливає на будівельні матеріали. Все це здійснюють різні вентиляційні аксесуари.

Класифікація вентиляційних аксесуарів

До переліку вентиляційних аксесуарів можна віднести ті комплектуючі, за допомогою яких здійснюється не тільки провітрювання підпокрівельного простору, але також і організація антенних виходів і засобів природної і штучної вентиляції.

Вентиляційні виходи для всіх типів покрівлі допомагають повітрю правильно циркулювати і провітрювати горище, що особливо необхідно в період морозів. Ці виходи не тільки вирішують питання ліквідації конденсату з поверхні даху, але також допомагають правильно використовувати ті матеріали, які ви застосовували при будівництві і монтажі даху.

Різного роду і розміру аератори допомагають штучно затягнути побільше свіжого повітря під поверхню покрівлі, для того щоб освіжити простір під черепицею. Але це далеко не всі їхні корисні функції. Такий вентиляційний аксесуар, як аератор, не дає утворитися цвілі, яка руйнівно впливає на проводку і каркас даху.

У перелік усіх вентиляційних аксесуарів потрібно також внести ще й антенні виходи для металочерепиці, які нададуть вам можливість користуватися всіма засобами телекомунікацій, незважаючи на погоду чи пора року.

Матеріали виробництва аксесуарів для вентиляції

Матеріали, з яких виготовляють вентиляційні аксесуари, являють собою композитні сплави, якщо на перше місце ставиться міцність і довголіття, а також металеві комплектуючі, якщо потрібно застосувати весь талант в дизайні і творчості.

В основному, при виробництві аксесуарів для вентиляції покрівлі використовують якісний пластик і добротні метали, які згодом обробляють і загартовують. Матеріали вентиляційних елементів здатні витримувати пікові температури, тиск і фізичні дії. Завдяки цьому господар будинку завжди буде впевнений в тому, що у нього все на місці і функціонує на 100%.

Для власників заміських будинків це дуже важливо, тому що у них немає часу на поїздки в господарські магазини для заміни того чи іншого комплектуючого даху.

І на завершення

Вентиляційні аксесуари полегшують життя власникові будинку або квартири, а, крім того, вони дозволяють довше прожити матеріалами, з яких була виготовлена ​​дах. Якщо подумати про це ще на етапі проектування даху, то можна заощадити велику суму грошей і позбавитися від зайвого головного болю.