(096) 38 51 484
(044) 232 38 92

Дзвоніть 8:30 до 20:00

Водостічні системи Aquasystem

Водосточные системы Aquasystem (Аквасистем)
жолоб
жолоб
Труба водосточная
Колено универсальное 72 Колено универсальное
ac
заг
соед_жел._кор..273x274
соед_жел._кор..273x274
Крюк
Крюк крепления желоба длинный
Крюк крепления желоба
vodost-sistem-Aquasystem3.273x274
_кор._3.225x225
_тр_кор..273x274
 • Водосточные системы Aquasystem (Аквасистем)
 • жолоб
 • жолоб
 • Труба водосточная
 • Колено универсальное 72 Колено универсальное
 • ac
 • заг
 • соед_жел._кор..273x274
 • соед_жел._кор..273x274
 • Крюк
 • Крюк крепления желоба длинный
 • Крюк крепления желоба
 • vodost-sistem-Aquasystem3.273x274
 • _кор._3.225x225
 • _тр_кор..273x274
Задати питання

Опис

Фото

Прайс

Відгуки

Переваги водостічних систем Aquasystem/Аквасистем

Вашій увазі пропонується водостічна система Аквасистем високої якості. Водостоки Aquasystem виготовляються на унікальному імпортному оснащенні за провідними європейськими технологіями та відповідають німецькому стандарту DIN 18461. Всі елементи Аквасистем виготовлені з імпортної сировини від провідних виробників.

Жолоб водостічний - елемент водостічної системи, що слугує для збору дощової води і є компенсатором її переливу. Також функціонує як тимчасовий накопичувач води перед її відведенням у водостічну трубу при сильній зливі. В зимовий період іноді виконує роль снігозатримувача при сповзанні снігу з покрівельного скату.

Труба водостічна - елемент водостічної системи, що служить для відведення води від воронки жолоба вздовж фасаду вниз.

Коліно універсальне 72°- елемент водостічної системи, що служить для зміни напряму водостічного стояка. Встановлюється або у верхній частині, біля карниза, або в нижній, біля вимощення.

Кут жолоба зовнішній - елемент водостічної системи, що встановлюється на зовнішніх кутах настилу і служить для зміни напряму руху води.

Кут жолоба внутрішній 90° - елемент водостічної системи, що встановлюється на внутрішніх кутах настилу і служить для зміни напряму руху води.

Заглушка універсальна з гумовим ущільнювачем - елемент водостічної системи, що встановлюється на торцях водостічного жолоба й попереджує протікання води у місцях, де закінчується конструкція жолоба. Не потребує додаткових засобів з герметизації.

Сітка у воронку "Павук" - елемент водостічної системи, що попереджає потрапляння листя, хвої та будівельного сміття у водостічну трубу.

З`єднувач жолоба з гумовим ущільнювачем - елемент водостічної системи, що призначений для послідовного з`єднання двох жолобів, або жолоба та кута (зовнішнього чи внутрішнього). Запобігає протіканню води в місцях з`єднань. Компенсує лінійне розширення металу. Не потребує засобів з додаткової герметизації.

Гак кріплення жолоба довгий - елемент водостічної системи, який є її силовою конструкцією. Служить для кріплення жолоба, одночасно забезпечуючи додаткову підтримку геометричних параметрів жолоба. За допомогою гаків забезпечується необхідний нахил для руху води в жолобі у потрібному напрямі. Встановлюється по краю покрівельного схилу з упором або на основу нахилу, або на верхні площини стропил.

Гак кріплення жолоба короткий - елемент водостічної системи, який є її силовою конструкцією. Служить для кріплення жолоба, одночасно забезпечуючи додаткову підтримку геометричних параметрів жолоба. За допомогою гаків забезпечується необхідний нахил для руху води в жолобі в потрібному напрямі. Встановлюється на лобову дошку, або на торцеві частини стропил.

Хомут кріплення труби - елемент водостічної системи, що призначений для надійного кріплення водостічного стояка на фасаді споруди. Обмежує відхилення водостічної труби у всіх напрямах.

Водозбірна воронка - елемент водостічної системи, що призначений для збирання більшої кількості дощової і талої води перед її надходженням у водостічний стояк. Виконує функцію накопичувача.

Трійник - елемент водостічної системи, що призначений для з`єднання двох водостічних стояків в один.

Водозбірник - елемент водостічної системи, що призначений для збирання дощової води в яку-небудь ємність.

S–обвід - це елемент водостічної системи, що є різновидом коліна універсального і служить для обводу водостічним стояком різних архітектурних елементів фасаду.

Водозбірна воронка подовжена - елемент водостічної системи, що призначений для збирання більшої кількості дощової і талої води перед її надходженням у водостічний стояк. Виконує функцію накопичувача.

З`єднувач труби - елемент водостічної системи, що є з`єднувачем частин водостічних труб, які не мають стикувального розширення.

Воронка жолоба - елемент водостічної системи, що встановлюється на водосточному жолобі та є пристроєм, що передає воду з жолоба у водостічну трубу. Не потребує додаткових засобів з герметизації.

Aqua System

 • Матеріал: сталь, мідь, цинк-титан
 • Стандарт DIN 18461
 • Покриття пурал для водостоків зі сталі

Кольорова гама за каталогом RAL:

 • коричневий RR32;
 • червоно-коричневий RR29;
 • білий RR20;
 • зелений RAL 6005.
Водосточные системы Aquasystem (Аквасистем)жолобжолобТруба водосточнаяКолено универсальное 72 Колено универсальноеacзагсоед_жел._кор..273x274соед_жел._кор..273x274КрюкКрюк крепления желоба длинныйКрюк крепления желобаvodost-sistem-Aquasystem3.273x274_кор._3.225x225_тр_кор..273x274

Водостічні системи Aquasystem

Цена договорная!

Закажите обратную связь - Мы свяжемся с Вами!

Вы будете приятно удивлены нашими ценами!

Предлагаем! BM-RUBIN® пропонує Водостічні системи Aquasystem ✓ Оптові ціни ✓ Монтаж ✓ Доставка ☎ (096) 38 51 484 Дзвоніть!
от 10 UAH

Оставить Комментарий: