(096) 38 51 484
(044) 232 38 92

Дзвоніть 8:30 до 20:00

Водостічна система GALECO

Стальная водосточная система GALECO
 • Стальная водосточная система GALECO
Задати питання

Опис

Фото

Прайс

Відгуки

Водостічна система виконана з найкращої якості фінської сталі. Елементи системи вкриті чотирма захисними шарами: оцинковка, пассивувальний шар, підклад, органічний шар. Унікальна комплексна система захисту жолобів і труб: пластикові кришки, захисна плівка і внутрішній шов труби забезпечують прекрасний естетичний вигляд і захищають від подряпин. Спеціальна запатентована форма жолоба, що створює перепону для розбризкування переливу води навіть під час сильних опадів. Високоякісна фінська сталь, 4 ступеня захисту забезпечують надійний захист від дії атмосферних опадів. Жолоби і труби вкриті захисною плівкою, що береже метал від пошкодження при транспортуванні. Ексклюзивні кути, що мають гумові ущільнювачі і виготовлені з бляхи, знижують вартість водостічної системи, адже вам більше не потрібно окремо купувати з`єднання. Глибша форма жолобу порівняно з конкурентними водостічними системами гарантує більш продуктивне відведення дощової води. Зручний монтаж: спочатку монтуються кронштейни, а після закріплення крапельників відбувається монтаж жолобів. Можливі пошкодження жолобу в процесі укладки покрівельного покриття зведені до мінімуму. Ексклюзивні кути з гумовими ущільнювачами, вироблені з бляхи, значно знижують вартість водостічної системи.

Елементи сталевої водостічної системи GALECO

 • Кути оснащені гумовими ущільнювачами, що підвищують непроникність системи. Для з`єднання кутів немає необхідності застосування з`єднувачів.
 • Жолоб виконаний з органічної сталі. Краї жолоба увігнуті всередину. Додатково жолоб вкритий захисною плівкою, що захищає метал від пошкодження при транспортуванні або під час складування.
 • Кронштейн монтується до фронтонної дошки, може застосовуватися як металічний кронштейн. Універсальні кронштейни Galeco стійкі до великих навантажень. Спеціально профільований, міцний кронштейн спрощує монтаж на стропильній нозі.
 • Воронка служить для з`єднання жолоба зі стічною трубою за допомогою спеціальних зубців воронки, що загинаються на жолобі.
 • Широкий з`єднувач оснащений гумовими уущільнювачами, а також спеціальними зубцями, що загинаються на жолобі, а це робить систему непроникною. З`єднувач щільно кріпиться до кронштейна, підвищуючи стабільність водостоку і стійкість до навантажень.
 • Завдяки заглушкам із зажимами і гумовими ущільнювачами немає необхідності застосування клею, що значно полегшує монтаж. Заглушку можна монтувати по обидва боки жолоба.
 • Коліно служить для з`єднання воронки із стічною трубою, завдяки чому труба акуратно прилягає до фасаду споруди.
 • Стічна труба додатково вкрита захисною плівкою. Перевагою труби є наявність внутрішнього шва.
 • Обойми служать для підтримки труб у вертикальному положенні. Необхідно пам'ятати про те, щоб обойма не стискала труби. Обойми монтуються на відстані не більш ніж 1,8 м.
 • Муфта з`єднує стічні труби.
 • Трійник з`єднує стічні труби, що виходять з різних сторін в один сток.
 • Відстійник з`єднує водостічну систему з дощовою каналізацією, є естетичним завершальним елементом водостічної системи.
Стальная водосточная система GALECO

Водостічна система GALECO

Цена договорная!

Закажите обратную связь - Мы свяжемся с Вами!

Вы будете приятно удивлены нашими ценами!

Предлагаем! BM-RUBIN® пропонує Водостічна система GALECO ✓ Оптові ціни ✓ Монтаж ✓ Доставка ☎ (096) 38 51 484 Дзвоніть!
от 10 UAH

Оставить Комментарий: