(096) 38 51 484
(044) 232 38 92

Дзвоніть 8:30 до 20:00

Титан-цинкова водостічна система Vm-Zink

titanzinc
sah
Vm-Zink
  • titanzinc
  • sah
  • Vm-Zink
Задати питання

Опис

Фото

Прайс

Відгуки

Необхідність установки водостоків на покрівлі сучасного будинку не підлягає сумніву.

Компанія Vm-Zink виготовляє елітні водостічні системи з цинк-титану, що відрізняються як чудовими експлуатаційними якостями, зручністю установки і високою функціональністю, так і неперевершеним зовнішнім виглядом.

Водостоки є трьох видів, залежно від обробки цинк-титану:

Класичні сірі – цинк-титан вкривається патиною природним шляхом, залежно від дії атмосферних явищ. Патиновані сіро-блакитні – цинк-титан зазнав процесу штучного старіння з метою підвищення захисних властивостей.

Патиновані під шифер – графітно-сірі водостоки найвищої якості, процес патинування вже завершений.

Переваги водостоків Vm-Zink

В будь-якому з трьох варіантів сплав титан-цинк має ідеальні якості для виготовлення з нього водостоків – він не зазнає корозії, міцний, пластичний.

Герметичність водостічної системи – необхідні якості для її функціонування – забезпечується точністю виготовлення окремих деталей, головні стики і з`єднання пропаюються.

Жолоби і труби водостоків титан-цинк Vm-Zink випускаються в двох варіантах: півокруглі і прямокутні. Різноманітність існуючих типорозмірів дає змогу зібрати систему, котра буде оптимально вирішувати завдання водозбору і відведення води при будь-якій кількості опадів і для покрівлі будь-якої площі.

Водостоки Vm-Zink мають систему поворотних кріплень – гаків для поворотних жолобів, котра витримує екстремальні навантаження, кріпиться на будь-яких карнизах, дозволяє установити водостік на вже змонтованій покрівлі досить просто.

Також в систему входять універсальні кріплення для труб водостоків – тримачі для всіх існуючих розмірів труб від 60 мм, що роблять кріплення малопомітним, а це підходить до будь-яких фасадів.

Водостоки цинк-титан Vm-Zink мають повний набір комплектуючих і різноманітних аксесуарів – для кріплення, захисту від забруднення, відведення води.

Титан-цинк водостоки Vm-Zink гармонійно поєднуються з покрівлями з будь-яких видів покрівельних матеріалів: з цинк-титану, натуральної черепиці, природного сланцю, металу тощо.

titanzincsahVm-Zink

Титан-цинкова водостічна система Vm-Zink

Цена договорная!

Закажите обратную связь - Мы свяжемся с Вами!

Вы будете приятно удивлены нашими ценами!

Предлагаем! BM-RUBIN® пропонує Титан-цинкова водостічна система Vm-Zink ✓ Оптові ціни ✓ Монтаж ✓ Доставка ☎ (096) 38 51 484 Дзвоніть!
от 10 UAH

Оставить Комментарий: