(096) 38 51 484
(044) 232 38 92

Дзвоніть 8:30 до 20:00

Мідна водостічна система Gromo діаметр жолоба 150

Мідна водостічна система система Gromo
  • Мідна водостічна система система Gromo
Задати питання

Опис

Фото

Прайс

Відгуки

Опис мідної водостічної системи Gromo діаметр жолоба 150

Мідні водостоки Gromo – системи для збирання і відведення дощової води, які виготовляє відомий виробник з Німеччини. Фірма Gromo випускає високоякісні водостічні системи з покрівельної міді та сталі, постачаючи їх майже у всі країни Євросоюзу.

До переваг водостоків з міді зараховують передусім їх унікальну довговічність - водостоки Gromo розраховані на дуже довгу експлуатацію. Як і покрівельне мідне покриття, вони можуть прослужити до 100-150 років, передусім за рахунок природного антикорозійного захисту міді.

Мідним деталям водостоку, жолобам і трубам не потрібне фарбування, регулярні обслуговувальні роботи та ін. Після монтажу водостік не потребує ніяких додаткових витрат.

Характеристика водостоків Gromo:

  • Жолоби і труби виготовляються з високоякісної покрівельної листкової міді товщиною 0,7 мм (більшість виробників пропонує аналогічну продукцію з міді 0,6 мм). Більша товщина мідного листа – гарантія більшої міцності, здатності витримувати високі навантаження.
  • Всі деталі мають шви, заварені (не запаяні). Міцність зварного шву в рази переважає над міцністю запаяного.
  • Шви ретельно відшліфовані і тому малопомітні, деталі водостоку мають бездоганний вигляд.
  • Кріплення водостічної системи, кронштейни, з`єднання жолобів – всі вузли розраховані на можливість дії різкого ривкового чи ударного навантаження – до 12 кг. Цей факт забезпечує підвищений рівень безпеки для проведення покрівельних робіт.
  • Жолоби і труби з листкової міді мають класичну округлу форму, що підходить до архітектурного вигляду різних споруд.
  • Об`єми і діаметри труб і жолобів розраховані так, щоб забезпечити ефективне водовідведення при будь-якому об'ємі опадів.

Необхідно зазначити, що Gromo – одна із найбільших та найвідоміших європейських компаній, що виготовляють елітні водостічні системи. Вони використовуються найвідомішими покрівельними компаніями Німеччини і низки інших європейських країн.

Мідні водостічні системи Gromo приємно здивують вас своїм дизайном – справжньою аристократичністю і витриманістю стилю. Це комплект аксесуарів, котрий може доповнити і навіть змінити вигляд респектабельної споруди.

Доставка мідної водостічної системи Gromo: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Кременчук, Маріуполь, Миколаїв, Суми, Вінниця, Кривий Ріг, Луцьк, Запоріжжя, Мелітополь, Черкаси, Полтава, Львів, Біла Церква, Херсон, Чернівці, Ужгород, Івано- Франківськ, Житомир, Рівне

Мідна водостічна система система Gromo

Мідна водостічна система Gromo діаметр жолоба 150

Цена договорная!

Закажите обратную связь - Мы свяжемся с Вами!

Вы будете приятно удивлены нашими ценами!

Предлагаем! BM-RUBIN® пропонує Мідна водостічна система Gromo діаметр жолоба 150 ✓ Оптові ціни ✓ Монтаж ✓ Доставка ☎ (096) 38 51 484 Дзвоніть!
от 10 UAH

Оставить Комментарий: