(096) 38 51 484
(044) 232 38 92

Дзвоніть 8:30 до 20:00

KME TECU Gold світло-матовий золотий колір

Кровельная медь KME TECU Золото
Кровельная медь KME TECU Золото
Кровельная медь KME TECU Золото
  • Кровельная медь KME TECU Золото
  • Кровельная медь KME TECU Золото
  • Кровельная медь KME TECU Золото
Задати питання

Опис

Фото

Прайс

Відгуки

TECU Gold - це новий у серії продукції TECU матеріал з благородною золотою поверхнею, що слугує для вражаючих нових рішень фасадів із застосуванням міді.

TECU Gold являє собою сплав міді та алюмінію з якістю CuAl5. Першопочатковий золотисто-зелений тон поверхні на відкритому повітрі змінюється із зовсім індивідуальним характером. Матовий спочатку, він поступово набуває жовто-зеленого відтінку від окиснення, котрий врешті переходить у постійний світло-матовий золотий колір. Подальшої зміни кольору внаслідок утворення патини на поверхні фасаду не відбувається.

TECU Gold має надзвичайну механічну стійкість на стирання, дуже високу корозійну стійкість та довговічність, а також чудову міцність і жорсткість. Матеріал чудово піддається холодній обробці тиском і укладенню із застосуванням звичайної ремесленної техніки. З огляду на свої особливі властивості як матеріал TECU Gold чудово підходить також для всеосяжного використання.

TECU Gold ідеально доповнює асортимент продукції TECU й чудово комбінується з мідними поверхнями, які себе зарекомендували. Всі економічні переваги, котрими, як відомо, різняться вироби марки TECU, без обмежень розповсюджуються і на TECU Gold.

   
Кровельная медь KME TECU ЗолотоКровельная медь KME TECU ЗолотоКровельная медь KME TECU Золото

KME TECU Gold світло-матовий золотий колір

Цена договорная!

Закажите обратную связь - Мы свяжемся с Вами!

Вы будете приятно удивлены нашими ценами!

Предлагаем! BM-RUBIN® пропонує KME TECU Gold світло-матовий золотий колір ✓ Оптові ціни ✓ Монтаж ✓ Доставка ☎ (096) 38 51 484 Дзвоніть!
от 10 UAH

Оставить Комментарий: