(096) 38 51 484
(044) 232 38 92

Дзвоніть 8:30 до 20:00

KME TECU Bronze червоно-коричневого кольору

TECU Bronze
TECU Bronze
TECU Bronze
  • TECU Bronze
  • TECU Bronze
  • TECU Bronze
Задати питання

Опис

Фото

Прайс

Відгуки

TECU Bronze – це новий матеріал виробничої серії TECU з поверхнею благородного червоно-коричневого кольору, що слугує для ефектних нових рішень фасадів із застосуванням міді.

TECU Bronze є сплавом міді та олова якості CuSn4. Під відкритим небом спочатку теплий червоно-коричневий відтінок поверхні продовжує змінюватися характерним чином.

Типовим для цього сплаву є окиснення до коричнево-червоного кольору поверхні з коричнево-сірим відтінком самого матеріалу; поступово матеріал набуває темно-коричнево-антрацитного кольору. Врешті на похилих поверхнях утворюється відомий для класичної міді шар патини індивидуального характеру. Порівняно з класичною міддю, процес окиснення відбувається значно поільніше.

TECU Bronze вирізняється дуже високою механічною стійкістю на стирання, значною високою корозійною стійкістю і довговічністю, а також чудовою стійкістю і жорсткістю матеріалу. Матеріал чудово піддається холодній обробці тиском і пайці м’яким припоєм. TECU Bronze ідеально доповнює виробничу програму TECU та чудово поєднується з досліджуваними мідними поверхнями. Всі економічні переваги, відомі для марки TECU, без будь-яких обмежень стосуються і TECU Bronze.

  
TECU BronzeTECU BronzeTECU Bronze

KME TECU Bronze червоно-коричневого кольору

Цена договорная!

Закажите обратную связь - Мы свяжемся с Вами!

Вы будете приятно удивлены нашими ценами!

Предлагаем! BM-RUBIN® пропонує KME TECU Bronze червоно-коричневого кольору ✓ Оптові ціни ✓ Монтаж ✓ Доставка ☎ (096) 38 51 484 Дзвоніть!
от 10 UAH

Оставить Комментарий: