(096) 38 51 484
(044) 232 38 92

Дзвоніть 8:30 до 20:00

Вентиляційний вихід для бітумної черепиці

Вентиляційні виходи спеціально розроблені для вентилювання підпокрівельного простору. В широтах з рясними опадами, волога має тенденцію скапліватся під дахом, в наслідок чого утворюється іржа, яка псує металеві компоненти даху, а також цвіль, небезпечна не тільки для дерев’яних частин покрівлі, але і для здоров’я членів Вашої родини. Взимку всередині опалювальних приміщень накопичується конденсат, який поширюється і на підпокрівельний простір. Щоб убезпечити себе від неприємних наслідків, слід як слід подбати про якісні вентиляційних виходах.

Вентиляційний вихід встановлюють на даху, оскільки саме туди піднімається тепле повітря з будинку. Але хоч би типу вентиляцію Ви не використали (природну або примусову), неякісні вентвиходи можуть зіпсувати не тільки зовнішній вигляд даху Ваше будинку, але і істотно погіршити експлуатаційні показники всієї вентіляціоенной системи, що несприятливо позначиться на довговічності даху і навіть вдома в цілому. І це не кажучи вже про здоров’я членів Вашої родини.

Вентиляційний вихід для покрівлі з бітумної черепиці призначається для організації вентиляції підпокрівельного простору. Надлишки вологи, які утворюються в підпокрівельному просторі, можуть істотно скоротити термін служби елементів покрівельної системи. Якщо врахувати, що коректно змонтована покрівля з бітумної черепиці повністю герметична, наявність правильно організованою і якісне виконання вентиляції необхідно для довговічності і нормальної експлуатації.