Warning: include(/home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/options_functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/main.php on line 79

Warning: include(/home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/options_functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/main.php on line 79

Warning: include(): Failed opening '/home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/options_functions.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php70/usr/share/pear') in /home/yoga/bm-rubin.com/wp-content/plugins/ultimate-tinymce/main.php on line 79
 Керамічна черепиця - покрівельні матеріали BM Rubin®
(096) 38 51 484
(044) 232 38 92

Дзвоніть 8:30 до 20:00

Керамічна черепиця — найвідоміший і найстаріший покрівельний матеріал.

Будуєте ви собі новий будинок чи реконструюєте той, який дістався у спадок, перед вами обов’язково постане питання, яким має бути дах вашого будинку. Хочеться, щоб дах підкреслював оригінальність будинку, свідчив про добрий смак господаря, радував його дітей і онуків. Матеріалів, які відповідали б усім цим вимогам, не так багато. Один з них — керамічна черепиця.

Традиції виробництва черепиці в Німеччині прищепили стародавні римляни приблизно 2000 років тому. Глиняна черепиця використовувалася в Давньому Єгипті вже 4 тисячі років тому. Так що не дарма саме керамічну черепицю називають королевою покрівель — це перевірений часом матеріал, неперевершений за красою, надійністю і довговічністю. Термін служби якісної черепиці — більше 100 років. Причому, весь цей час вона залишається красивою. Керамічна черепиця вогнестійка, стійка до ультрафіолетового випромінювання, кислотних дощів, різких перепадів температури. Вона має низьку теплопровідність, також добре відома її здатність поглинати шум, не накопичувати статичну електрику.

Сучасні технології нанесення покриттів на керамічну черепицю забезпечують багатий вибір кольорів і матових або глянцевих поверхонь (якщо вона покрита ангобом або глазур’ю). Покриття не чинить впливу на термін служби черепиці, але може кардинально змінити її зовнішній вигляд. Крім величезного розмаїття кольорів, існує багатий вибір моделей черепиці. Наприклад, німецька компанія CREATON — один із законодавців моди на європейському покрівельному ринку — пропонує клієнтам понад 350 сполучень «модель-покриття-колір». Кольорів — понад шістдесят, а моделей — більше десяти.

Історія натуральної черепиці

У XX столітті з’явився аналог керамічної черепиці — цементно-піщана. У німецькій мові існує чітке розходження: Tondachziegel «керамічна покрівельна черепиця» і Betondachstein «бетонний покрівельний камінь». Цементно-піщана черепиця виготовляється з цементу, натурального кварцового піску і пігментів на основі оксиду заліза. За своїми характеристиками цементно-піщана черепиця поступається своїй праматері, за великим рахунком, тільки в різноманітності і яскравості кольорів. При цьому вона дешевше керамічної. На відміну від керамічної черепиці, їй не потрібен випал, вона отримує міцність в результаті твердіння цементу. Це робить процес виробництва менш енергоємним.

Черепиця підходить для будівель з покрівлями різної складності. Оптимальний кут ухилу становить від 22 ° до 60 °. Зменшення кута від 10 ° до 22 ° вимагає застосування додаткових заходів з гідроізоляції та вентиляції. При куті нахилу даху більше 60 ° особливу увагу необхідно приділяти додатковому кріпленню черепиці до обрешітки шурупами або кляммерами.

Існує міф, що обмеженням для застосування черепиці є її велика вага, що вона вимагає потужних крокв і додаткової витрати пиломатеріалів на обрешітку. Однак, власна вага черепиці не така велика у порівнянні, наприклад, зі сніговим навантаженням. Розрахункове навантаження для покрівлі з черепиці лише на 25-30% більше, ніж для металевих покриттів. При застосуванні черепиці зовсім не обов’язково збільшувати перетин крокв, досить встановити ті ж самі крокви з меншим кроком.