(096) 38 51 484
(044) 232 38 92

Дзвоніть 8:30 до 20:00

Антенний вихід для металочерепиці

Проводячи монтаж металочерепиці часто забувають про те, що завжди потрібно залишати місце під покрівельні комплектуючі, наприклад, для вентиляційних комплектуючих або ж антен.

Якщо говорити про отвори для провітрювання покрівлі, то це ще півбіди, бо вентиляцію металочерепиці можна проводити різними методами, а ось що стосується антенних виходів, то під металочерепицю їх треба передбачити заздалегідь.

Для чого потрібен антенний вихід на покрівлі

Антенний вихід — один з численних елементів покрівлі. Його призначення полягає у вирішенні проблеми виходу антени крізь покриття покрівлі.

Антенний вихід дозволяє встановити антену в будь-яких, навіть найскладніших місцях, які, можливо, під такі цілі і не задумувалися. Ще однією особливістю антенного виходу саме для металочерепиці є можливість регулювання кута нахилу антени.

Установка антенного виходу

Але, найголовніше — не наявність антенного виходу, а його правильна установка. Щоб правильно провести монтаж, необхідно, в першу чергу, видалити верх виходу антени. Далі основі отвору потрібно надати форму, яку має металочерепиця, і обробити стик спеціальним складом, який забезпечить герметичність.

Таким чином, ми зуміємо запобігти потраплянню води під покрівлю, а також надійно закріпити антенний вихід. Після цього для більшої надійності закріплюємо конструкцію спеціальними саморізами, які поставляються в комплекті.

Властивості матеріалу антенного виходу для металочерепиці

Гнучкий матеріал, з якого виробляють антенний вихід для металочерепиці, допускає коливання антени, але, незважаючи на це, герметичність стику зберігається.

Цьому посприяли композитні матеріали, з яких всі ці аксесуари виготовляються. Також, говорячи про міцність і гнучкість конструкції антенного виходу, не можна не згадати і про її стійкість перед атмосферними явищами різного масштабу.

Це означає, що навіть при ураганах і сильних грозах, ви все одно будете насолоджуватися всіма функціями, які надає вам антена. Ще однією чудовою особливістю антенного виходу є його поєднання з матеріалом металочерепиці.

Він дуже гармонійно вписується в будь-яку фактуру і колір, тому ним ви тільки прикрасите покрівлю, і не дасте антені зіпсувати привабливий зовнішній вигляд вашого будинку.

Підсумок

Часто постає питання: як пристосувати антену так, щоб було і красиво, і функціонально. Відповідь на це питання проста: потрібно використовувати даний аксесуар, який прекрасно встоїть і в спеку, і в холод, а також не дозволить такому елементу, як антена, зіпсувати фасад вашого будинку.