(096) 38 51 484
(044) 232 38 92

Дзвоніть 8:30 до 20:00

Безшовні водостоки RYNNI

Безшовні водостоки RYNNI

Найчастіше  в Америці, чи в Канаді ринви виготовляються на будівельних майданчиках з одного суцільного рулона алюмінію, без будь-яких  ненадійних резинових з’єднань. Просто на будову приїжджає  монтажна бригада  з спеціальною машиною і комплектом водостічної системи, який клієнт вибрав, а найчастіше, рулоном  фарбованого алюмінію та набором всього асортименту аксесуарів для установки водостічної системи.

Хорошим прикладом такого типу рішення є алюмінієва водостічна система RYNNI.

Система RYNNI ALU — це сучасне рішення, яке поєднує в собі переваги досконалого матеріалу — двосторонньо фарбованого  алюмінію з стійким до подряпин покриттям та  інноваційний метод виробництва — профілювання ринви потрібної довжини на будівельному майданчику  і професійних підрядників — Official Distributors. Завдяки цьому система RYNNI  захищена 20-річною гарантією, а її виробництво та монтаж займає короткий час. Перший крок у встановленні системи RYNNI ALU — це точно виміряти будівлю та звисок даху. На кожній стороні слід додати максимум 4 см. Потім запускаємо машину і за допомогою рулетки, зафіксованої на  пристрої подачі, відміряємо та  виготовляємо потрібної довжини ринву. Звичайно, машина повинна бути попередньо підключенеа до мережі 230 В. Наприклад, якщо потрібно 20-метровий жолоб встановйти в одній секції, ми віднімемо довжину машини, 2,5 м в цьому випадку і після профілювання 17,5 м зупиняємо машину і відрізаємо полосу з рулону.

В результаті отримуємо безперервний жолоб довжиною 20 метрів, без будь-яких відходів і невикористаного матеріалу.

Спрофільований жолоб повинен підтримуватися на підставках або направляючих, які є складовою частиною обладнання машини. Наступним кроком є ​​встановлення кронштейнів ринви і заглушок. Ми розміщуємо їх на відстані  30-40 см від попереднього, завдяки чому жолоб набуває жорсткості і буде  витримувати значні наватаження снігу та льоду, що накопичується на краю даху. Все, що залишається, це вирізати отвори та встановити зливні лійки, ущільнюючи стик з ринвою якісним покрівельним герметиком.

Далі  встановлюються прямокутні зливні труби, які можуть вільно зєднуватися одна з одною, залежно від  висоти будинку та складності даху. Для того, щоб з’єднати водостічні труби, використовуються спеціальні кліщі і для зєднання труб непотрібні зєднювачі. Наступним кроком є ​​ піднесення та кріплення ринви до лобової дошки або до крокви. Асортимент RYNNI ALU нароховує чотири типи кронштейнів.  Алюмінієва ринва RYNNI ALU дуже легка, її 10-метровий відрізок важить не більше 7 кг, тому піднести її може навіть один чоловік. Однак якщо ринва довга то варто залучити  два або троє монтажників, і слід звернути увагу на симетричне піднесення жолоба, щоб уникнути згину і деформації профілю ринви. Потім, одним саморізом  прикліплюємо до лобової доски, використовуючи вставлений в жолоб рівень, щоб отримати лінію нахилу жолоба. Наступні саморізи  легко вкручуються, а завдяки формі кронштейна закріплена ринва  є цілісною і набуває вигляду цінного декоративного елементу, красиво вкомпонованого в архітектуру фасаду або конструкцію даху.

Матеріал, з якого виробляється RYNNI ALU- це спеціально відібраний екологічний алюмінієвий сплав 3005, фарбований з обох сторін  в 12 привабливих кольорів (антрацит, антрацит матовий, коричневий, піщаний, білий, чорний, чорний матовий, вишневий, цегляний, срібний).

Нанесене на алюміній “Coil coating”  покриття являє собою пічний процес нанесення поліаміду на спеціально підготовлені алюмінієві листи. Як наслідок, кольори є яскравими та міцними, і алюміній не піддається корозії та стійкий до подряпин.  Товщина алюмінію, з якого виготовляється водостічні жолоба 0,7 мм, а у випадку водостічних труб — 0,8 і 1,0 мм. Що стосується розміру жолоба, то можна вибрати з двох розмірів різної ширини — 127 і 152 мм. Основні профілі RYNNI ALU відповідають стандартним розмірам 125 і 150 мм напівкруглих жолобів, але вони мають набагато більшу ефективність з точки зору швидкості водовідведення дощової води з даху та обємної глибини. Це пов’язано з відсутністю будь-яких стиків, які в  півкруглих  розмірних жолобах будуть сповільнювати сплив води і знижувати ефективність системи, а в одночас через їхню невелику глибину збільшувати ризик переливу води через край ринви.

Форма безшовного жолоба RYNNI ALU спроектована таким чином, щоб досягнути найвищої ефективності при відведенні дощової води, а їх розширена конструкція дозволяє значно збільшити пропускну здатність переливу при інтенсивних опадах.

RYNNI ALU не кородує  і з часом не протікає на зєднаннях, а вартість комплекту  не суттєво перевищуює вартість якісної стальної водостічної системи. Алюмінієві ринви по терміну експлуатації та надійності конкурують з ринвами з міді і титан-цинку. Співвідношення ціна/якості  безшовної водостічної системи із алюмінію безумовно є найбільш вигідним на ринку. Безшовна водостічна система RYNNI ALU включає широкий асортимент аксесуарів та розмірів: жолоби двох розмірів, водостічні труби трьох розмірів,  коліна, захисні сітки, кронштейни ринви трьох типів, хомути тощо. Вся система є повною і довершеною, елементи допасовані, легко складаються  і  естетично довершені.